خدمات شرکت صوتی و تصویری سروش

شرکت صوتی و تصویری سروش در زمینه تهیه و تجهیز سیستم‌های صوتی و تصویری حرفه‌ایی و تبلیغات تلویزیونی و محیطی،  تولید محتوا، پخش فیلم و سریال و آموزش در دانشگاه سروش، فعالیت دارد. از دیگر تخصص‌های سروش، مشاوره در انتخاب بهترین تجهیزات و سیستم‌ها، به شمار می‌رود. طراحی، تجهیز، نصب و راه اندازی پیشرفته‌ترین سیستم‌های صوتی و تصویری استودیویی در سالن‌های همایش، سینما و تئاتر، واحدهای سیار، با ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش، از جمله خدمات شرکت سروش است. همچنین طراحی و تدوین برنامه‌های کلان تبلیغاتی ارائه کمپین‌های تبلیغاتی با توجه به ظرفیت‌های شرکت وجود دارد.

  خدمات سروش در زمینه تبلیغات:

 تحقیقات، استراتژی برند، خلاقیت و ایده پردازی (سناریو ، اشعار)، تولید تیزر و فیلم صنعتی، طراحی گرافیکی (لوگو، پوستر، کاتالوگ، بروشور‌های تبلیغاتی و …)، خدمات چاپ با جدید‌ترین ماشین آلات (صحافی و بسته بندی)، عکاسی صنعتی (عکس برداری دکوراتیو ، ساخت و تولید لوکیشن)، استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در ساختمان تولید سروش با بروزترین تجهیزات عکاسی، دپارتمان دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا دیجیتال.

شرکت سروش با 10 تیم ایده‌پردازی و خلاقیت با تجربه، 15 تیم متخصص در زمینه کارگردانی و 10 گرافیست حرفه‌ای زیر نظر مدیرهنری با سابقه در حال فعالیت است.