تبلیغات
تبلیغات شرکت صوتی و تصویری سروش

شرکت صوتی و تصویری سروش با بیش از سه دهه فعالیت پربار در عرصه تبلیغات، از پیشگامان این صنعت در کشور به شمار می‌رود.

این شرکت که زیر مجموعه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است و تحت نظارت مستقیم این سازمان فعالیت می‌نماید، توانسته با بهره‌گیری از خلاق‌ترین و با تجربه‌ترین نیروهای انسانی، موثر و کارآمدترین ابزارهای تبلیغاتی، همچنین تجهیزات فنی به‌روز، همواره به عنوان یک رسانه اثربخش در فضای تبلیغات، شناخته شود و در تلاش است روز به روز بر تخصص و اعتبار خود در میان صاحبان آگهی به ویژه سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و غیردولتی بیافزاید.

همکاری مستمر با بسیاری از بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری، بیمه‌ها و شرکت‌ها و کارخانجات معتبر داخلی و خارجی در این سال‌ها دلیلی بر این مدعاست.

جدیدترین نمونه کارهای تبلیغاتی
نی نی نبات

1402

با کامور سالم بمانید!

1402

دپارتمان ها

با توجه به اعتماد عمومی ملت به رادیو و تلویزیون داخلی ، تبلیغ در آن تاثیر شگرفی در میزان تقاضا برای کالا و خدمات تبلیغ شده دارد.

ارتباط با مشتریان

این واحد پل ارتباطی بین مشتریان و شرکت سروش است و ضمن نیاز سنجی از مشتریان و انتقال آن‌ها به واحد مربوطه به صورت مستمر با مشتریان و دپارتمان‌های دیگر واحد تبلیغات، در تعامل است.

استراتژی

واحد استراتژی نقش مهمی در توسعه کمپین‌های تبلیغاتی موثر دارد. واحد استراتژی سروش با انجام تحقیقات، تجزیه و تحلیل روندهای بازار، درک رفتار مصرف کننده، شناسایی مخاطب هدف، موقعیت یابی برند، برنامه ریزی رسانه‌ها و ... پایه‌ای محکم برای کمپین‌های تبلیغاتی ایجاد می‌کند.

خلاقیت

واحد خلاقیت از متخصصان با سابقه در حوزه‌های مختلف مانند کپی رایترها، مدیران هنری و مدیران خلاق برای ایجاد طوفان فکری، ایده پردازی و اجرای ایده‌های خلاقانه که با اهداف مشتری و سند استرتژی محتوا هماهنگ است بهره می‌جوید

آتلیه

واحد آتلیه سروش با بهره‌گیری از کارشناسان زبده و تجهیزات روزآمد و با مدنظر قرار دادن استراتژی تدوین شده و همچنین ایده پردازی انجان یافته توسط واحد خلاقیت نسبت به تولید محتوای متنی صوتی تصویری متناسب با انواع رسانه اقدام می‌نماید.

رسانه و مانیتورینگ

این واحد با توجه به استراتژی تعیین شده نسبت به خرید رسانه های ذیل اقدام می‌کند و پایش دقیق و گزارش دهی انتشار آگهی در هر یک را بر عهده دارد. 1-رادیو و تلویزیون ملی و استانی 2-محیطی 3-دیجیتال 4-مکتوب 5-رسانه‌های BTL

تحقیقات بازار

این بخش از نزدیک با سایر بخش‌ها مانند رسانه، تیم‌های خلاق و برنامه ریزان رسانه همکاری می‌کند تا اطمینان حاصل کند که استراتژی‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی با پیشبینی‌های مبتنی بر داده‌ها اطلاع رسانه می‌کنند. با استفاده از یافته‌های تحقیقاتی، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند و کمپین‌های خود را بهینه کنند و پیام‌های تاثیرگذاری را به مخاطبان هدف ارائه دهند.

طراحی و اجرای کمپین

کمپین به فعالیتی از قبل برنامه‌ریزی شده جهت دستیابی به یک هدف خاص (یادآوری برند مسئولیت اجتماعی، مناسبتی و فروش) می‌باشد. در این دپارتمان استراتژی و محتواهای آماده شده در قالب کمپین؛ برنامه ریزی، زمان بندی و اجرا می‌گردد و در نهایت کنترل، ارزیابی و مستندسازی می‌شود.

تیم تبلیغات ما

کامران پارسی

کامران پارسی

معاون تبلیغات و بازاریابی

نفیسه آریا مجد

نفیسه آریا مجد
هانیه ربیعی
هانیه ربیعی
مریم روشنی

مریم روشنی
افسانه رحمن نیا

افسانه رحمن نیا
سامان منتقمی

سامان منتقمی
فرهاد خسروشاهی

فرهاد خسروشاهی
محمد هادی رجایی

محمد هادی رجایی