فنی و بازرگانی
فنی و بازرگانی سروش

شرکت چند رسانه ای سروش، با ایجاد یک شبکه بین المللی قدرتمند با برندهای معتبر دنیا در حوزه صدا، تصویر و سیستم‌های چندرسانه‌ای علاوه بر امکان تامین تجهیزات مدرن و به روز، توانایی به کارگیری مشاوران بین المللی در پروژه‌های بزرگ ملی را دارد.
طراحی، نصب و راه اندازی سیستم‌های چند رسانه‌ای در سطوح برودکست، حرفه‌ای و خانگی و ارائه خدمات پس از فروش مطمئن و ضمانت آن از جمله خدمات دائمی شرکت سروش است .

دپارتمان ها

خدمات فنی و بازرگانی از ارکان اصلی شرکت بوده و در حوزه ارائه راهکارها و تامین نیازهای چندرسانه ای در کشور فعالیت می کند.

فنی و بازرگانی سروش
فنی

فنی با حضور کارشناسان خبره و مجرب صدا ، تصویر و چند رسانه‌ای در شرکت و به کارگیری تجهیزات آزمایشگاهی به روز علاوه بر توانایی اجرای پروژه های متنوع، امکان انجام تعمیرات پیشرفته نیز میسر شده است.

  • طراحی, نصب و راه اندازی واحد سیار تلویزیونی
  • طراحی, نصب و راه اندازی استودیوهای موسیقی و تصویر
  • طراحی, نصب و راه اندازی سالن های آمفی تئاتر و کنفرانس
  • انجام تعمیرات پیشرفته سیستم‌های صدا و تصویر
  • مشاوره و نظارت
بازرگانی

با وجود یک شبکه کاملا حرفه‌ای در سطح بین المللی و منطقه، امکان تامین تجهیزات صدا، تصویر و انفورماتیک با قیمت منطقی و در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد شده است. اعتبار برند شرکت سروش در بین اهالی صدا و تصویر و کانال های تامین سریع و قابل اعتماد باعث شده است ما به وعده های خود به مشتریانمان جامه عمل بپوشانیم.

فنی و بازرگانی سروش

تیم فنی و بازرگانی

حسن مداد

حسن مداد

معاون فنی و بازرگانی

محمد کریوند

محمد کریوند
منوچهر توکلی خیابانی

منوچهر توکلی خیابانی
وحید شیخی

وحید شیخی
محسن سهرابی کاشانی

محسن سهرابی کاشانی
ابوالفضل قربانعلی

ابوالفضل قربانعلی
زاهده شاهرخ

زاهده شاهرخ
علی قطان کاشانی

علی قطان کاشانی