استودیو صدا سروش
استودیو صدا سروش
استودیو صدا سروش

از افتخارات این شرکت، معرفی و استفاده از آخرین دستاوردهای فناوری دیجیتال در امر ضبط و تولید محتوای صوتی بوده است. در همین راستا این شرکت اقدام به طراحی و ساخت اولین استودیوی صدا با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای دیجیتال در زمینه ضبط صدا و موسیقی مولتی تراک و همچنین صدا گذاری و دوبلاژ نموده است.
طی سالیان گذشته، نام سروش همواره مترادف با فاخرترین آثار موسیقایی کشور بوده است. برای مثال استقبال بی نظیر از آلبوم‌های موسیقی شرکت صوتی و تصویری سروش در سبک‌های مختلف مانند سبک سنتی با آثاری چون “در خیال” اثر استاد محمدرضا شجریان، “مولویه” استاد شهرام ناظری، “عشق دیرین” استاد سالار عقیلی، “قاف عشق” استاد علیرضا قربانی، و در سبک موسیقی پاپ؛ “جاودانه با عشق” کاری از استاد محمد نوری، “از تو دورم” فریدون اسرایی، “پریزاد” مجید اخشابی و در موسیقی محلی و فولکلور با آلبوم‌هایی از قبیل موج، سرو خرامان، گلاویژ، واران بو و چند آلبوم موسیقی کودک همچون سبزه ریزه میزه، تولدت مبارک و محصولات ارزشمندی چون آلبوم نفیس تلاوت قرآن کریم و لوح فشرده ادعیه و معارف و اخلاق اسلامی که نشان از محبوبیت محصولات فرهنگی سروش دارد.

صداهای ماندگار
خنیاگر
خنیاگر

آلبوم شهرام ناظری “خنیاگر” بر مبنای موسیقی شمال خراسان است. این اثر متعلق به شرکت صوتی و تصویری سروش است، که در سال‌ ۱۴۰۰ منتشر شد.

در خیال
در خیال

در خیال، عنوان آلبوم موسیقی با آهنگسازی مجید درخشانی و صدای محمدرضا شجریان است که در سال ۱۳۷۵ منتشر شد.

گالری تصاویر
استودیو صدا سروش
استودیو

استودیو صوتی

استودیو صدا سروش
اتاق فرمان

اتاق فرمان با تجهیزات به روز و نرم افزارهای حرفه ای صدا آماده ضبط آثار شماست

استودیو صدا سروش
استودیو

اتاق فرمان با تجهیزات به روز و نرم افزارهای حرفه ای ادیت صدا آماده ضبط آثار موسیقی می باشد

استودیو صدا سروش
استودیو

این استودیو از نظر آکوستیک, بسیار مهندسی و حرفه ای طراحی شده است

استودیو صدا سروش
استودیو

اتاق فرمان

تیم حرفه ای استودیو صدا سروش
منوچهر ثقفی

منوچهر ثقفی

مدیر استودیو
شمس شمس

شمس شمس

صدابردار