وزارت میراث فرهنگی
وزارت میراث فرهنگی
1387

سالن اجتماعات وزارت میراث فرهنگی در محوطه زیبا و قدیمی محوطه وزارت میراث فرهنگی واقع شده است. دیوارهای داخلی این سالن طوری با آجر سفالی طراحی شده که آکوستیک کامل بوده و نیاز به دکوراتیو و عایق بندی صدا ندارد و در شیب مرحله ای آن سالن را زیباتر نموده است. ظرفیت سالن حدود 700 نفر می باشد و تجهیزات آن در سال 1387 نصب و راه اندازی شده و با توجه به نصب تجهیزات پیش رفته تاکنون نیز در حال بهره برداری است.

این پروژه دارای تجهیزات صوتی, تصویری و نورپردازی اختصاصی به شرح ذیل می باشد. الف: تجهیزات صوتی سالن اجتماعات شامل یک دستگاه میکسر صدا و آمپلی فایرها و بلندگوهای اکتیو و پسیو و اجزای جانبی می باشند که ضمن قابلیت پخش صدا در سالن صدا را روی یکدستگاه رکوردر نیز ضبط می کند. ب: سیستم تصویر سالن عبارتند از سه دستگاه دوربین با میکسر و کنترلر پیشرفته که تصاویر را توسط راک مونیتور کنترل می کنند. و در عین حال تصاویر مورد نظر توسط یکدستگاه ویدئو پروژکتور قدرتمند روی پرده عریض نمایش داده می شود. ج: سیستم نورپردازی اختصاصی سالن از چندین دستگاه پروژکتور اسپات و سافت لایت تشکیل شده اند که توسط میز و دیمر کنترل نور 24 کانال وظیفه نورپردازی سن را به عهده دارند.

سایر تصاویر
سایر پروژه ها
صندوق بازنشستگی صدا و سیما

تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی سالن کنفرانس صندوق بازنشستگی صدا و سیما

پروژه استودیو مجازی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری

استودیو مجازی میراث فرهنگی با مساحت حدود 35 متر مربع و به منظور بهره‌برداری مجازی و پخش زنده اینترنتی احداث گردید.

انجمن نابینایان استان کرمان

این پروژه شامل یک سالن آمفی تئأتر با گنجایش 300 نفر و یک استودیوی ضبط و پخش حرفه ای صدا به همراه دو باکس شنیداری و سالن تشریفات می باشد که در فضایی کاملا سنتی طراحی و ساخته شده است.