انجمن نابینایان استان کرمان
انجمن نابینایان استان کرمان
1401-1402

این پروژه شامل یک سالن آمفی تئأتر با گنجایش 300 نفر و یک استودیوی ضبط و پخش حرفه ای صدا به همراه دو باکس شنیداری و سالن تشریفات می باشد که در فضایی کاملا سنتی طراحی و ساخته شده است.

به جهت کاربرد خاص این مجموعه که مخطبان آن نابینایان و کم بینایان هستند صدا نقش خیلی مهمی را ایفا می کند. در نتیجه اولویت به صدا اختصاص یافت و بخصوص در استودیوی صداگذاری به آن پرداخته شد. الف) سالن آمفی تئأتر: سالن آمفی تئأتر با گنجایش 300 نفر و آکوستیک قابل قبول و به رنگهائی که شاید کم بینایان فقط تشخیص دهند دکور گردیده و زیرساخت کلیه تجهیزات اعم از صدا, تصویر و نورپردازی انجام گردید. سیستم صوتی این سالن با تجهیزات روز و برند معروف دنیا طراحی و اجرا گردید, بطوریکه در اولین بهره برداری مورد تأیید کارفرما و حضار قرار گرفت. در مرحله دوم تجهیزات پخش تصویر توسط یکدستگاه دیتا پروژکتور قدرتمند بر روی پرده عریض 4*6 متر نصب و راه اندازی گردید و در مرحله سوم نورپردازی چند منظوره توسط پروژکتورهای متعدد پروفشنال LED از برند مشهور ایرانی برای اجرای برنامه های مختلف طراحی و نصب و راه اندازی گردیدند. در کنار این سالن یک سالن تشریفات نیز برای پذیرایی و همچنین استقرار مهمانان برای استفاده صوتی از برنامه سالن نیز تجهیز شده است. ب) استودیو صداگذاری: یک استودیو صدا گذاری با هدف ضبط برنامه های مختلف صدا و دوبله فیلم و صدا گذاری روی فیلمهای آموزشی و بخصوص ضبط موسیقی توسط سیستم صوتی طراحی و نصب و راه اندازی گردید و در کنار آن دو باکس شنیداری نیز برای گوش کردن موسیقی و قصه و همچنین برناوه های آموزشی مخصوص نابینایان پیش بینی گردیده است. کلیه فضاها پس از نصب و راه اندازی و تنظیمات مورد نیاز در آبان ماه 1402 تحویل مسئولین ذیربط گردید.

سایر پروژه ها
صندوق بازنشستگی صدا و سیما

تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی سالن کنفرانس صندوق بازنشستگی صدا و سیما

پروژه استودیو مجازی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری

استودیو مجازی میراث فرهنگی با مساحت حدود 35 متر مربع و به منظور بهره‌برداری مجازی و پخش زنده اینترنتی احداث گردید.

دانشگاه تهران

استودیو اینترنتی دانشگاه تهران با هدف ارائه برنامه های آموزشی و تخصصی و با درخواست شبکه اینترنتی دانشگاه تهران و در ساختمان مرکزی نصب و راه اندازی گردید.