صندوق بازنشستگی صدا و سیما
صندوق بازنشستگی صدا و سیما
1402

تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی سالن کنفرانس صندوق بازنشستگی صدا و سیما

نصب تجهیزات کنفرانسی و تصویری سالن کنفرانس صندوق بازنشستگی واقع در طبقه هفتم ساختمان جدید در تاریخ هفتم شهریور 1402 آغاز گردید. در این سالن تعداد 22 یونیت کنفرانس از تولیدات داخلی استفاده شده که مجهز به سیستم اتوتراکینگ (فرمان چرخش دوربین به سمت سخنران جلسه) می‌باشد. همچنین سیستم صوتی سالن با 6 دستگاه بلندگوی سقفی با کیفیت که توسط یک دستگاه میکسر آمپلی فایر مدیریت می‌شود. نمایشگر این مجموعه یک دستگاه تلویزیون 85 اینچ K4 می‌باشد که ضمن قابلیت نمایش تصاویر دوربین میتواند Presentation و PowerPoint و تصاویر مختلف را از منابعی دیگر شامل Laptop ، PC و تصاویر ضبط شده را نمایش دهد. صدا و تصاویر کلیه مراحل هر جلسه می‌تواند روی دستگاه رکوردر ضبط شده و بازپخش گردد. روی میز کنفرانس 5 عدد باکس رومیزی تعبیه شده که شرکت کنندگان در جلسه را قادر می سازد که Laptop خود را به سیستم متصل نموده و تصاویر مورد نظر را برای دیگر حضار روی تلویزیون 85 اینچ نمایش دهند. علاوه بر این یکدستگاه تلویزیون 75 اینچ مستقل جهت مدیریت محترم و یکدستگاه تلویزیون 55 اینچ در سالن و یک دستگاه تلویزیون 43 اینچ در دفتر ریاست نصب و راه اندازی گردیده است.

سایر تصاویر
سایر پروژه ها
پروژه استودیو مجازی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری

استودیو مجازی میراث فرهنگی با مساحت حدود 35 متر مربع و به منظور بهره‌برداری مجازی و پخش زنده اینترنتی احداث گردید.

انجمن نابینایان استان کرمان

این پروژه شامل یک سالن آمفی تئأتر با گنجایش 300 نفر و یک استودیوی ضبط و پخش حرفه ای صدا به همراه دو باکس شنیداری و سالن تشریفات می باشد که در فضایی کاملا سنتی طراحی و ساخته شده است.

دانشگاه تهران

استودیو اینترنتی دانشگاه تهران با هدف ارائه برنامه های آموزشی و تخصصی و با درخواست شبکه اینترنتی دانشگاه تهران و در ساختمان مرکزی نصب و راه اندازی گردید.