ستاد بحران استان گلستان
ستاد بحران استان گلستان
1392

سالن ستاد بحران استانداری گلستان در محوطه پردیس استان گلستان قرار دارد و از یک سالن کنفرانس با ظرفیت 60 نفر تشکیل شده و تجهیزات آن در سال 1392 نصب و راه اندازی شده و با انجام بازسازیهای مختصر تاکنون نیز در حال بهره برداری می باشد. از نکات برجسته این سالن داشتن ارتباط مستقیم با شهرداری ها و هواشناسی و مخابرات و دسترسی به اطلاعات مربوطه می باشد که به هنگام شرایط غیر عادی و بروز حوادث غیر مترقبه امداد رسانی و تأمین نیازهای ضروری را در سطح استان با سرعت بیشتری ممکن می سازد.

. امکانات و تجهیزات کنفرانسی, صوتی, تصویری و نورپردازی اختصاصی این سالن به شرح ذیل می باشد. الف: تجهیزات کنفرانسی این سالن قادر است با 60 نفر از مسئولین استان بطور همزمان برگزار گردد و با سخنرانی هر یک از حضار دوربین بطور اتوماتیک به سمت وی می چرخد. ب: تجهیزات صوتی سالن اجتماعات شامل یک دستگاه میکسر صدا و آمپلی فایرها و بلندگوها اکتیو و پسیو و اجزای جانبی می باشند که قابلیت پخش صدا در سالن را دارد. ج: تجهیزات تصویر سالن عبارتند از سه دستگاه دوربین با میکسر و کنترلر مربوطه که تصاویر هم بصورت اتوماتیک توسط سیستم کنفرانسی کنترل می شوند و هم می تواند توسط اپراتور بصورت دستی کنترل گردد. در عین حال تصاویر مورد نظر توسط یکدستگاه ویدئو پروژکتور روی پرده عریض نمایش داده می شود. همچنین ارتباط تصویری با مراکز حساس نیز توسط مونیتورهای صنعتی بزرگ نصب شده بر روی دیوار سالن امکان پذیر می باشد. در این سالن امکان دسترسی به اطلاعات از طریق ماهواره نیز فراهم است.

سایر تصاویر
سایر پروژه ها
صندوق بازنشستگی صدا و سیما

تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی سالن کنفرانس صندوق بازنشستگی صدا و سیما

پروژه استودیو مجازی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری

استودیو مجازی میراث فرهنگی با مساحت حدود 35 متر مربع و به منظور بهره‌برداری مجازی و پخش زنده اینترنتی احداث گردید.

انجمن نابینایان استان کرمان

این پروژه شامل یک سالن آمفی تئأتر با گنجایش 300 نفر و یک استودیوی ضبط و پخش حرفه ای صدا به همراه دو باکس شنیداری و سالن تشریفات می باشد که در فضایی کاملا سنتی طراحی و ساخته شده است.