دوشنبه 1402/03/01
استاد:
دوره اصول و فنون مذاکره
دوره اصول و فنون مذاکره

چگونه در مذاکرات خود به یک فرد با اعتماد به نفس، حرفه‌ای و برنده تبدیل شویم؟ ما به شما در این دوره خواهیم آموخت و یاری خواهیم کرد تا مذاکرات خود را بی عیب و نقص و در جهت پیشبرد اهداف خود بیان نمایید.

دوره اصول و فنون مذاکره

آیا می‌توانیم همیشه مذاکره (برد – برد) داشته باشیم؟ امروزه با توجه به شکل‌گیری فضای رقابتی در تمامی عرصه‌ها به ویژه کسب‌و‌کارها، اهمیت اصول و فنون مذاکره برای توسعه مشاغل بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. علاوه بر این مذاکره و گفت‌و‌گو درست، در زندگی فردی و اجتماعی ما نیز اهمیت بسزایی دارد. در واقع اصول و فنون مذاکره اغلب شامل مهارت‌های نرمی مانند: برنامه‌ریزی، ارتباط، متقاعدسازی، همکاری و استراتژی هستند. آشنایی و آموزش این مهارت‌ها می‌تواند گام نخست، برای تبدیل شما به یک مذاکره‌کننده حرفه‌ای باشد. ما نیز در مدرسه کسب‌و‌کار آریانا با طراحی و اجرا دوره اصول و فنون مذاکره تلاش داریم تا دانش‌پذیران پس از اتمام دوره با انواع مذاکره و اصول پایه‌ای مذاکره، همچنین دام‌های احتمالی در فرآیند مذاکره و شیوه‌های ارتباط کلامی و غیر کلامی آشنا شوند تا بتوانند در مذاکرات خود موفق و برنده باشد و به مذاکره‌ کننده‌های حرفه‌ای برای کسب‌و‌کارشان تبدیل شوند.

قوانین و مقررات : ثبت نام با نام و نام خانوادگی دقیق فارسی و ثبت شماره همراه پاسخگو و دارای اکانت واتساپ انجام شود.

دوره های مشابه
دوره فیلمبرداری مدرن
دوره فیلمبرداری مدرن

دوره آموزش فیلمبرداری برای افرادی که به تولید و ویرایش فیلم‌های حرفه‌ای و محتوای دیجیتال علاقه دارند و همینطور این دوره‌ها به افرادی که می‌خواهند در زمینه تولید محتوا، فیلم‌های تبلیغاتی، ویدیوهای آموزشی، مستند‌سازی، فیلم‌های موسیقی، فیلم‌های کوتاه و محتواهای دیگر فعالیت کنند، کمک بزرگی خواهد کرد.

آموزش پیشرفته تجهیزات فیلمبرداری
آموزش پیشرفته تجهیزات فیلمبرداری

شناخت و آشنایی کامل با تجهیزات فیلمبرداری، یکی از ارکان فیلمبرداری اصولی و حرفه‌ای می‌باشد. اگر فیلم تهیه شده شما از کیفیت تولیدی پایینی برخوردار باشد، تماشاگر از این فیلم لذت نمی‌برد و توجه مخاطب را از دست می‌دهید. بنابراین اگر می‌خواهید با فیلم‌های خود توجه مخاطب را جلب نموده و درآمد کسب کنید، باید تجهیزات فیلمبرداری خود را تکمیل کنید. شرکت در یک دوره تصویربرداری می تواند اطلاعات کافی را در مورد این لوازم و تجهیزات در اختیار شما قرار دهد.

آموزش جامع دوره صدابرداری
آموزش جامع دوره صدابرداری

در دوره جامع آموزش صدابرداری با اصول صدابرداری و انواع سیستم‌های صوتی، تجهیزات صوتی، نرم افزارهای ویرایش صدا و نحوه رکورد آشنا می‌شوید و توانایی کار با انواع میکسرها و آمپلی فایرها را بدست می‌آورید.