تاریخچه

شرکت صوتی و تصویری سروش از سال 1366 با ماموریت نقش آفرینی در عرصه تبلیغات، فعالیت های خود را در همکاری با امور بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و بزودی توانست بعنوان کانونی موثر و بازویی توانمند برای رسانه ملی شناخته شود.

این شرکت به تدریج با گستراندن چتر فعالیت های خود در سراسر کشور موفق گردید ظرف مدت کوتاهی، دفاتر سی گانه استانی خود را افتتاح و برای ارتباط با شرکت های خارجی ، دفتری تخصصی در شهر دبی ، تاسیس نماید.

بهره گیری سروش از کارشناسان فنی و توانمند رسانه ملی در عرصه صوت و تصویر این امکان را فراهم کرد تا این شرکت نمایندگی معتبرترین شرکت های تولید کننده تجهیزات صوتی و تصویری را بدست آورد و در اجرای بسیاری از پروژه های نصب و راه اندازی سیستم های صوتی و تصویری در کشور پیشگام باشد.

شرکت سروش در کنار ماموریت عرصه و تامین تجهیزات صوتی و تصویری و نیز تولید آگهی های بازرگانی، کوشیده تا در امتداد اهداف رسانه ملی، محصولات فاخر موسیقیایی را تولید و بسیاری از آثار نمایشی و اثرگذار شبکه های تلویزیونی را تکثیر و با در اختیار داشتن مجوز توزیع در شبکه خانگی، این محصولات را به دست مخاطبان خاص برساند.

همچنین راه اندازی مرکز علمی-کاربردی سروش با هدف ارائه آموزش های لازم در رشته هایی همانند گریم، عکاسی، کارگردانی، تصویر برداری و .... به داوطلبان، بعد جدیدی به فعالیت های فرهنگی شرکت سروش بخشیده است.

فعالیت های متنوع و سابقه پر افتخار سروش در عرصه فعالیت های فرهنگی، فنی و تخصصی امروز از سروش نامی شناخته شده و پرآوازه در کشور ساخته است.