مرکز آموزش شرکت سروش


توسعه جوامع انسانی بیش ازهر چیز به آموزش وپرورش و تربیت انسانهایی بالنده وخودشکوفا وابسته است،بگونه ای که نوع تعلیم و تربیتی که انسانها دریافت می کنند، کیفیت جامعه راتعیین می کند.همچنین اعتلای فرهنگ و مهم تر از آن تحول کیفی جامعه، اساس ارزش هایی است که هر انسان هویت خود را در آن باز می شناسد.

سروش با درک این نیاز اساسی، دوره های آموزشی کوتاه مدت را از سال 1379 در شانزده رشته شامل، تصویربرداری، تدوین، کارگردانی، گویندگی و اجرا، تهیه کنندگی، گریم، عکاسی، انیمیشن، بازیگری،صدابرداری،فیلمنامه نویسی،برنامه سازی تلویزیونی، افترافکت،تری دی مکس، مایا و ادیوس برگزار کرد.

مجموعه هنرجویان آموزش دیده دراین دوره ها بیش از 1300نفر بودکه باآموزش جوانان مشتاق و استقبال بی نظیر از این دوره های کوتاه مدت آموزشی لازم شد تا شرکت صوتی و تصویری سروش امکانات آموزشی خود را در مسیر جدیدی بکار گیرد و در این راستا با اخذ مجوز از وزارت ارشاد اسلامی در سال 1382 مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر – “واحد 17 را رسما افتتاح نماید. درپی کسب این مجوز یکصد دانشجو در دو رشته تدوین فیلم وانیمیشن ثبت نام شدند.

بهره گیری از شیوه های درست آموزش و تاثیرگذار فرهنگی توانست مرکز آموزش سروش را در سال 1392 به مرکز علمی و کاربردی شرکت صوتی و تصویری سروش تبدیل کند. اینک شرکت سروش افتخار دارد با ایجادفرصتهای آموزشی در11رشته درسطح کاردانی شامل:کمک کارگردانی، عکاسی خبری، انیمیشن،تصویربرداری،عکاسی ،گریم ،گرافیک ، جلوه های ویژه ، فیلمنامه نویسی، تدوین و مدیریت کسب و کار و تعداد هفت رشته درسطح کارشناسی شامل:کارگردانی، تدوین، انیمیشن، فیلمنامه نویسی،گریم،تصویربرداری وعکاسی. تبلیغات،خدمات رسانی در عرصه آموزش را به دانشجویان علاقمند ادامه دهد.

مرکز آموزش با داشتن کارگاههای آموزشی و تجهیزات مدرن همچون لابراتوار، اتاق گریم ،آتلیه عکاسی، سایت،کارگاه انیمیشن و کارگاه گرافیک توانسته بهترین روش های یادگیری را زیر نظر اساتید مجرب به دانشجویان در سطوح مختلف ارائه نماید.

همچنین ارائه رشته جلوه های ویژه برای اولین بار توسط اساتید مجرب و در قالب رشته های دانشگاهی یکی دیگر از عرصه های موفقیت آموزشی سروش است.

از آنجا که رشته های اعلام شده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است مدرک ارائه شده توسط دانشکده علمی - کاربردی سروش از نظر آن وزارت خانه معتبر است.