کتاب و مقالات

به منظور عرضه آثار ديداري ماندگار سازمان صدا وسيما ، واحد توزيع و تكثير آثار تصويري همزمان با تاسيس شركت سروش فعاليت خود را آغاز نمود .

با آغاز بكار اين واحد بخش وسيعي از آثار تصويري ماندگار صداوسيما در زمينه هاي داستاني ، طنز ، سينمايي ، سرگرمي ومذهبي ، كودك و نوجوان و آموزشي ، مستند و سخنراني هاي مذهبي در قالب VCD و DVD در اختيار فرهنگ دوستان و بينندگان آثار ماندگار قرار گرفته است .

عرضه ي آثار تصويري عموما با هدف آماده سازي و عرضه آثار تصويري فاخر شبكه هاي سيماي جمهوري اسلامي ايران بوده كه همواره مورد توجه و استقبال بينندگان اين شبكه ها قرار گرفته است .

شركت سروش همچنين به منظور پاسخ به درخواست جمعي از فارسي زبانان و ديگر بينندگان آثار ديداري فاخر صداوسيما در منطقه همچون مريم مقدس و يوسف پيامبر را با زيرنويس انگليسي و عربي عرضه نماييد كه مورد استقبال بي نظير آنان قرار گرفت .

اين شركت همچنين براي معرفي آثار برتر صداوسيما در نمايشگاه هاي عرضه محصولات صوتي و تصويري متعددي در داخل و خارج از كشور از جمله جشنواره فيلم فجر ، نمايشگاه بين المللي كن در فرانسه و نمايشگاه جيتكس در دبي حضور فعال داشته است .