تجهیزات صوتی و تصویری

در عصر جدید ، سیستم های پیشرفته ی صوت و تصویری در سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی ، اهمیت فوق العاده ای یافته اند چرا که سمینارها ، کنفرانس ها و گردهمایی ها نیاز به این سیستم ها دارند . کلاس های آموزشی جدید برای کارمندان شرکت ها باید به صوت و تصویر مناسب مجهز باشند . نورپردازی های زیبا ، نیاز به تجهیزات با کیفیت داند . استودیو ها بیش از همه جا به این ابزار ها نیازمندند . دوربین های فوق العاده ، رزولوشن تحسین برانگیز می آفرینند و پروژکتورها جلوه های بی بدیل می سازند .

شرکت صوتی و تصویری سروش با برخورداری از تجهیزات منحصر به فرد شرکت های بزرگ دنیا همچون سونی ، اشتودر ، کانن ، یاماها ، ساچلر و ... می تواند یازمان ها و نهادها را به پیشرفته ترین تجهیزات صوتی و تصویری روز دنیا مجهز نماید و همزمان نیز خدمات پس از فروش آن را انجام دهد بطوریکه تاکنون موسسات و نهادهای زیادی از خدمات این شرکت بهره مند شدند .

ارائه مشاوره تخصصی در تمام عرصه ها اهمیت غیر قابل وصفی یافته است . سروش در زمینه تجهیزات صوتی و تصویری برای سازمان ها مشاوری مطمئن و معتبر است .

طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم های صوتی و تصویری کاملا حرفه ای و خدمات پس از فروش آن از دیگر خدمات فنی ارائه شده در امور بازرگانی ، فنی و توسعه شرکت سروش است .

برآوردن نیازهای حرفه ای ، تنها از حرفه ای ها برمی آید . خداحافظی با افت کیفیت صدا و تصویری واقعی را می توان در سیستم های صوتی و تصویری نصب شده به وسیله شرکت سروش به روشنی حس کرد . در پروژه های ملی مثل سالن همایش های بین المللی ، نمونه های سیستم های صوتی و تصویری راه اندازی شده توسط شرکت سروش را می توان در سطح وسیعی مشاهده نمود .

اجرای پروژه ها

- مشاوره در انتخاب بهترین تجهیزات و سیستم های حرفه ای و مهندسی سیستم ها.

- طراحی مناسب ترین سیستم های صوتی و تصویری استودیویی و سالن های همایش.

- طراحی بی بدلیل سیستم های صوتی و تصویری سینما ، تئاتر و واحد های سیار.

- نصب و راه اندازی سیستم های صوتی و تصویری .

- ارائه ضمانت محصولات شرکت های سازنده تجهیزات و تامین خدمات پس از فروش .

- آموزش مشتریان برای استفاده بهینه از تجهیزات راائه شده در زمان نصب .