مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش گفت: در حال حاضر محتوای 14 شبکه تلویزیونی به همت این مجموعه ضبط می شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت صوتی و تصویری سروش، غلامحسن افشاری با اشاره به اینکه تمامی محتوا به صورت آنلاین ضبط شده و مورد استفاده سامانه هایVOD قرار می گیرد، اضافه کرد: تمامی برنامه ها با موضوع بندی آرشیو شده است.

وی گفت: همچنین در این واحد تدوین قرارداد تولید سریال و فیلم سینمایی با شبکه الکوثر به منظور پخش در فضای مجازی و شبکه های برون مرزی صدا و سیما انجام شده است.

مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش به ساماندهی آثار صوتی و تصویری و انتقال محتوا به انبار غزالی اشاره و تاکید کرد: همچنین تفاهم نامه فروش مشترک آثار صوتی و تصویری سروش با انتشارات سروش منعقد شده است.

افشاری به انعقاد قرارداد با معاونت صدا به منظور تامین محتوای صوتی و برنامه های رادیویی و سامانه های صوتی و رادیویی اینترنتی اشاره کرد و اظهار داشت: تولید و بازتولید شش سریال جدید و پرمخاطب رسانه ملی به منظور فروش مستقیم بخشی دیگر از اقدامات این واحد است.

وی به برنامه ریزی خرید و چاپ و تکثیر و دریافت مجوز تکثیر از وزارت ارشاد برای پنج اثر جدید موسیقی از هنرمندان موسیقی کشور اشاره کرد و گفت: هدف ما پاسخ به نیاز روز مخاطبان و همچنین مشارکت در ترویج هنرو حمایت از هنرمندان این مرز و بوم است.