رئیس دانشگاه علمی و کاربردی سروش گفت: کارآفرینی و پاسخ به نیاز بازار کار، اولویت آموزشی این مجموعه در سال آینده خواهد بود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت صوتی و تصویری سروش، محمد شیخان با اشاره به تمرکز این مجموعه دردو حوزه کارآفرینی و نوآوری تصریح کرد: بر همین اساس اقدامات متنوعی طی یک سال گذشته انجام شده و شکل گیری مرکز نوآوری و دفتر کارآفرینی در دستور کار است.

وی به فعالیت مرکز در تولید علم اشاره و اضافه کرد: پژوهش و تحقیق و چاپ کتب متعدد بخشی از فعالیت هایی بود که در پاسخ به نیاز علمی دانشجویان طی سال های اخیر انجام شده و همچنان ادامه دارد.

به گفته شیخان راه اندازی باشگاه نقد فیلم نیز یکی از ایده های نوین در راستای مهارت آموزی دانشجویان رشته های فیلم سازی و کارگردانی است که به زودی عملیاتی می شود.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی سروش با بیان اینکه این مجموعه در نظر دارد در سال آینده به سطح یک ارتقا یابد، متذکر شد: 18 سال سابقه فعالیت این واحد آموزشی را در گروه واحدهای برتر کشور قرار داده است.

شیخان با اشاره به رتبه برتر دانشگاه سروش در برگزاری کلاس های برخط افزود: تاکنون 9 هزار و 993 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده اند و از ابتدای فعالیت آن نیز 4 هزار و 449 نفر فارغ التحصیل شده اند.

وی به فعالیت 300 استاد در این مجموعه آموزشی اشاره و تاکید کرد: دو تن از اساتید در بین اساتید دانشگاه های علمی و کاربردی به عنوان اساتید نمونه معرفی شده اند.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی سروشبا اشاره به اینکه 26 رشته دانشگاهی تا به امروز در این دانشگاه تدریس شده است، افزود: 16 رشته کاردانی و 10 رشته کارشناسی در دانشگاه متناسب با نیاز روز بازار کار تعریف شده است.

شیخان تصریح کرد: به منظور تسهیل مهارت آموزی، روش جذب دانشجویان بدون آزمون بوده و از مجرب ترین اساتید در بدنه آموزشی استفاده می شود.