برنامه "سيماي خانواده" از شنبه 23 دي، ساعت 30 : 10 از شبكه يك سيما پخش مي شود.

برنامه "سيماي خانواده" كه پيش از اين ساعت 12 پخش مي شد با نزديك شدن زمان پخش اين برنامه به وقت اذان ظهر، از اين هفته ساعت 30 : 10 و به صورت زنده پخش مي شود.

در اولين روز اين تغيير كه از امروز شنبه است، تهيه كنندگان "سيماي خانواده"، بخش هاي متعددي را براي بينندگان شبكه يك تدارك ديده اند كه شامل بخش عكاسي و رموز آن، بخش پزشكي، آشپزي و هنري است.

در بخش عكاسي مهدي سروري قرار است براي علاقه مندان به عكاسي را ه هاي گرفتن عكس حرفه اي را بيان كند تا عكس هاي هنري بهتري از خاطراتشان ثبت كنند.

در بخش پزشكي هم خانم دكتر ذراتي متخصص تغذيه در برنامه حضور دارد و درباره پوكي استخوان، علل ايجاد آن و راه هاي پيشگيري از ابتلا به اين بيماري را براي مخاطبان برنامه "سيماي خانواده" بيان مي كنند.

اما در بخش هنري كه با اجراي لطفعلي خاني اجرا مي شود، درباره آموزش خط تحريري و روش هايي كه با به كارگيري آن مي توان با خودكار خط زيباتري را ارائه داد براي كساني كه به هنرخوشنويسي علاقه مند هستند، صحبت مي شود.

در پايان هم نجمه راسي كارشناس آشپزي با پخت يك شيريني خانگي علاقه مندان به هنرشيريني پزي را خوشحال مي كند، قرار است طرز تهيه پاي سيب در برنامه امروز شنبه 23 دي، "سيماي خانواده" آموزش داده شود.