دبير جشنواره «ايران من » گفت: 137 نامزد دريافت جايزه در بخش هاي مختلف جشنواره فرهنگي هنري مردم و راديو معرفي شدند كه چند نفر آنها در بيش از يك بخش نامزد دريافت جايزه هستند.

حميدرضا افتخاري، دبير جشنواره فرهنگي هنري «ايران من» با اعلام اين خبر گفت: جمعا 97 نفر نامزد دريافت جايزه هستند كه 35 نفر از نامزدها از شهر تهران بودند و بعد از تهران ، اصفهان و كاشان بالاترين آمار نامزد را داشتند.

افتخاري با بيان اينكه استقبال خوبي از جشنواره فرهنگي هنري «مردم و راديو »شده، گفت: نامزدها از 34 شهر هستند و 31 نفر از نامزدهاي اين جشنواره داراي مدرك دكترا و كارشناسي ارشد هستند.

دبير جشنواره فرهنگي هنري «ايران من» با بيان اينكه در بخش «كاريكاتور» هيات داوران هيچ اثري را شايسته دريافت جايزه ندانست، تصريح كرد: در هر بخش افراد برگزيده و منتخب معرفي مي شوند و 31 جايزه به نامزدهاي جشنواره ايران من تعلق مي گيرد.

وي گفت: در بخش پادكست تهيه كننده ،گوينده و نويسنده ، در بخش موسيقي خواننده و آهنگساز و همچنين در بخش طنز تهيه كننده و مجري انتخاب مي شود.

افتخاري با بيان اينكه به همه نامزدهاي دريافت جايزه لوح سپاس و گواهي شركت در جشنواره "ايران من" تعلق مي گيرد، خاطر نشان كرد: با وجودي كه شركت در مراسم اختتاميه جشنواره فرهنگي هنري مردم و راديو براي عموم آزاد است، ولي كانديداها براي شركت در مراسم اختتاميه از اول آذر فرصت دارند تا در سايت حضور خود را اعلام كنند تا جايشان محفوظ باشد.