راديو ايران در شب هاي بهاري براي دوستداران گويندگي و اجرا مسابقه «يك ،دو،صدا» را روي آنتن مي برد .

راديو ايران در شب هاي بهاري براي دوستداران گويندگي و اجرا مسابقه «يك ،دو،صدا» را روي آنتن مي برد.

27 نفر در نه گروه سه نفره تا پايان تعطيلات نوروز در رقابتي نفس گير ،براي برنده شدن تلاش مي كنند، به سه نفر برگزيده تنديس، جايزه نقدي و لوح تقدير داده مي شود.

بعد از برگزاري دو فصل از اين مسابقه با موضوع گويندگي و اجراي آزاد، فصل سوم به طنز و سرگرمي اختصاص يافت كه با حضور 200 نفراز علاقمندان در فرهنگسراي ارسباران و با آزمون ورودي برگزار شد كه 81 نفر وارد برنامه شدند.

در مرحله اول اجراي لطيفه و همچنين موقعيت طنز براي شركت كنندگان در نظر گرفته شد، ولي در مرحله نيمه نهايي و نهايي، چالش هاي مختلفي همچون «خواندن و اجراي شعر طنز» ،«استند آپ كمدي» و «برپاخند» در نظر گرفته شده است.

ضمن اينكه آنها بايستي نقش دست فروشي را در شب عيد بازي كنند كه قصد دارد با طنازي اجناس خود را به فروش برساند .حسين رفيعي و مرضيه صدرايي به همراه بيابانكي داوري مسابقه ها را بر عهده دارند و مهران حبيبي گزارش هاي طنز برنامه را از شركت كنندگان تهيه مي كند.

سيما بلوري و محمد حسين خسروجردي هماهنگي ،مريم توفيقي نويسندگي و مهدي حدادي صدا برداري برنامه را بر عهده دارند. «يك ،دو ،صدا» از 26 اسفند ماه ساعت 19:30 به مدت 45 دقيقه از راديو ايران پخش مي شود.