مجموعه 90 قسمتی (( ناخنک ))کاری از شرکت صوتی و تصویری سروش به تهیه کنندگی محمد صالحیان و کارگردانی یزدان فتوحی را هر شب ساعت 23 از شبک شما و سیمای استانها ببینید.

این سریالبا نگاهی طنز و با استفاده از آیتمهای نمایشی کوتاه چند دقیقه ای تلاش دارد تا ضمن فرهنگ سازی و نقد عادتهای ناپسند شهروندی و اجتماعی فضائی شاد و مفرح را برای بیننده القاء نماید.

مجموعه ناخنک با زمان پیش بینی شده 40 دقیقه ای و میانگین 10 آیتم برای هر قسمت طراحی شده و دارای ویژه گی هایی همچون ریتم تند با استفاده از وله ها و آرم استیشنهای جذاب و به روز است.

ناخونک با تمرکز بر روی موضوعاتی چون کانون خانواده اختلاف نسلها ، مشکلات شهروندی و آپارتمان نشینی ، مشکلات بیمارستانها ، هزینه های درمان ، فرهنگ کتابخوانی ، توجه به اماکن عمومی ، ورزش و سلامتی ، تربیت فرزندان و مطالبی از این دست می کوشد رسالت رسانه ای خود را به بهترین نحو ممکن ارایه نماید.

مجموعة ناخونک به تهیه کنندگی محمد صالحیان و کارگردانی و سرپرستی نویسندگان یزدان فتوحی و با همراهی شهرام خلج به عنوان طراح گریم تولید خواهد شد. مریم امیرجلالی ، عزت اله مهرآوران ، حسین رفیعی ، شهاب عباسی ، ابراهیم شفیعی ، یزدان فتوحی، مهرناز افلاکیان ، آرش میراحمدی ، نادر داهیم ، ژاکلین آوازه ، میرحامد تهرانی ، مرتضی رستمی ، محمدرضا خسروی ، مهران ضیغمی و............از جمله بازیگرانسریال ناخنک هستند.